ВЗЕМЕТЕ НАМАЛЕНИЕ ЗА ВСЯКА ОФЕРТА ОТ ИНТЕРНЕТ -ВСИЧКИ ДЕСТИНАЦИИ ПО СВЕТА

ЛАГУНА БИЙЧ РЕЗОРТ 4* Созопол-Златна рибка 2023
b_150_100_16777215_00_images_stories_laguna_beach_1.jpgЛято 2023- All Inclusive


"Лагуна Бийч Ризорт  & Спа" 4*

Созопол, Златна Рибка

www.lagunabeachresort.net

altaltaltalt Хотел Лагуна Бийч, Созопол Хотел Лагуна Бийч, Созопол

Kъде се намира:  разположен на българското южно черноморие, директен излаз към плаж и море, близо до  главния път Бургас-Приморско срещу отбивката за Созопол, в местността „Герените”. Намира се на 20 метра от плаж „Златна рибка”, където се открива гледка към Стария град на Созопол.

Стаите: 

ДВОЙНА СТАЯ – СТАНДАРТ - максимално настаняване: 2+1 дете до 12 год.

всички стаи са разположени в хотелската част на комплекса и имат приблизителна площ от 30 кв.м. Модерното им обзавеждане и оборудване включва: легло тип спалня или две отделни легла,  разтегателен фотьойл, сателитна телевизия, централна климатична инсталация, тераса  морски/парков изглед, телефон за директна връзка, санитарен възел с душ кабина, сешоар,

СТУДИО - максимално настаняване: 2 души

всички студиа са разположени в блока и 6 вили и имат приблизителна площ от 30 кв.м. и разполагат с: легло тип спалня, напълно оборудван кухненски бокс, сателитна телевизия, индивидуален климатик, тераса със частичен морски/парков изглед, телефон за директна връзка, санитарен възел с душ кабина, сешоар,

АПАРТАМЕНТ С ЕДНА СПАЛНЯмаксимално настаняване: 2 + 2 души

до 58 кв.м, са разположени в блока и 6 вили и се  състоят  от: едно спално помещение (двойно легло) и всекидневна с разтегателен диван, напълно оборудван кухненски бокс с маса за хранене, сателитна телевизия, индивидуален  климатик, тераса с частичен морски/парков изглед, телефон за директна връзка, санитарен възел с вана и/или душ кабина, сешоар,

АПАРТАМЕНТ С ДВЕ СПАЛНИмаксимално настаняване: 4 + 2 души

разположени в блока и 6 вили и с площ до 87кв.м,  състоящ се от: 2 спални помещения (легла - едно двойно и едно/две единични), всекидневна с разтегателен диван, напълно оборудван кухненски бокс с маса за хранене, сателитна телевизия; индивидуален климатик, тераса с частичен морски/парков изглед, телефон за директна връзка, два санитарни възела с вана и/или душ кабина, сешоар

Вилите на територията на Лагуна Бийч – Созопол имат фасада ориентирана към морето и басейна. Всяка вила има три етажа с различни студия и апартаменти с една спалня, разположени на първия и втория етаж. На третия етаж е разположен един апартамент с две спални.
Ресторанти & Барове:   основен ресторант, лоби бар, пиано бар, барбекю бар, пуул бар, панорамен джакузи бар.

РАБОТИ НА ПРОГРАМА -  All Inclusive и нощувка със закуска.

Спорт & Спа: вътрешен и външен басейни, сауна, парна баня, джакузи, тенис корт.

СПА център (джакузи, тангентор, парна баня, турска баня, сауна, масаж, стая на клеопатра, стая за релакс), козметични услуги,  фризьор.
За децата: Външен и вътрешен басейн, детска площадка с различни люлки и играчки, сектори за деца на различна възраст – от 2 до 12 год., детегледачи за Вашия комфорт и спокойствие, система за видеонаблюдение на детската площадка.

Бизнес услуги:  конферентни зали, магазини, интернет кафе, лекарски кабинет, велосипеди под наем.

Хотелски комплекс  „Лагуна бийч  Резорт & Спа”  е идеалния избор  за комплексно провеждане на семинари, конференции, работни срещи  фирмени презентации и интервюта .

Комплексът разполага с 2  зали с капацитет съответно  25 и 100 души, съвременно техническо оборудване и обслужване, изцяло климатизирани

Техническо оборудване: мултимедиен проектор, DVD видеоплиър, телевизор, екран, флипчарт, озвучаване, безжичен интернет.



Лятна почивка 2023 на плаж Златна рибка


ЛЯТО 2023 г.

-10% отстъпка за резервации направени до 28.02.2023

ЕКСТРАСИ
за пристигане в периода 01.05-16.06 и след 06.09.

1 безплатна нощувка за престой от минимум 5 до 9 нощувки
2 безплатни нощувки за престой от минимум 10 до 20 нощувки
4 безплатни нощувки за престой от минимум 21 и повече нощувки
/екстрасите и отстъпките не се комбинират /

Настаняване
All Inclusive
01.05-20.05
15.09-30.09
21.05-16.06
06.09-14.09
17.06-10.07
26.08-05.09
11.07-25.08
Легло в двойна стая /2+1/ 97 лв. 114 лв. 135 лв. 162 лв.
Единична стая 155 лв. 180 лв. 216 лв. 259 лв.
Наем на студио /2+0/ 197 лв. 230 лв. 273 лв. 328 лв.
Наем на
едноспален апартамент /2+2/
261 лв. 300 лв. 359 лв. 430 лв.
Наем на
двуспален апартамент /4+2/
343 лв. 395 лв. 474 лв. 564 лв.
Наем на двуспален
апартамент делукс парк /4+1/
369 лв. 421 лв. 497 лв. 590 лв.
Наем на двуспален
апартамент делукс море /4+1/
443 лв. 505 лв. 595 лв. 707 лв.


Цената е на човек в двойна стая и наем на помещение и включва:
 
нощувка на база
All Inclusive, ползване на външен басейн, шезлонг, матрак и чадър при басейна /до изчерпване на количествата/, чадър и шезлонг на плажа /до изчерпване на количествата/, фитнес зала, интернет, охраняем паркинг / /до изчерпване на местата/.

*Чадърите и шезлонгите на плажа са на разположение през летен сезон. От средата на месец Юни до средата на месец Септември, като точния период зависи от концесионера на плажа.

Намаления:
* Бебешка кошарка - заявява се предварително и се заплаща на място в хотела - цената е 10 лв. на ден!

* 1 дете  от 0 до 5.99 г. на доп. легло в двойна стая се настанява безплатно.
* 1 дете от 6 до 11.99 г. на доп. легло в двойна стая ползва 75% отстъпка от цената на редовно легло.
* Второ дете на допълнително легло до 11.99 г. се настанява безплатно.
* Дете от 6 до 11.99 г. на допълнително легло в едноспален апартамент при 3-ма възрастни заплаща 25% от цената за възрастен. Цената на апартамента е за 3-ма възрастни.
* Дете от 6 до 11.99 г. на допълнително легло в двуспален апартамент при 5-ма възрастни заплаща 25% от цената за възрастен. Цената на апартамента е за 5-ма възрастни.
* Четвърти възрастен на допълнително легло в едноспален апартамент заплаща 50% от цената за възрастен. Цената на апартамента е за 3-ма възрастни.
* Шести възрастен на допълнително легло в двуспален апартамент заплаща 50% от цената за възрастен. Цената на апартамента е за 5-ма възрастни.
* 2 деца до 11.99 г., настанени в двойна стая с един възрастен, заплаща се двойна стая.
* Възрастен на доп. легло в двойна стая ползва 20% намаление от цената на редовно легло.
* Дете с 1 възрастен в двойна стая - детето ползва 50% отстъпка.
* Цената на едносплания апартамент е наем при 2+2 или 3+0;
* Цената на двуспалния апартамент е наем при 4+2 и 5+0;

Анулационни условия:
- безплатна анулация до 14 дни преди настаняване.

Настаняване след 14:00 ч./ напускане до 12:00 ч.



51/м

 


Резервирай




 
Начало
Промоции
Полезна информация
За нас
Контакти
Условия
Резервации
Море
Планина
Градски Хотели
Еко туризъм
Spa and wellness
Екскурзии
Градски Хотели
Почивки
Корпоративни услуги
Самолетни билети
Застраховки
Круизи
Rent a car
Подари ваучер
Празници
Публикуваната на този сайт информация е с рекламна цел. Съгласно чл.28, ал.2 от Закона за туризма за достоверна се счита информацията, предоставена в офис на "Делмондо – БГ" или на оторизираните агенти.